додому спорт Перемогою завершила футбольну осінь тернопільська “Нива”

Перемогою завершила футбольну осінь тернопільська “Нива”

526

Перемогою завершує футбольну осінь тернопільська "Нива". На засніженому центральному стадіоні Тернополя в останньому матчі цього року зеленожовті з рахунком 2:0 зуміли переграти футбольний клуб "Суми".

Мокрий сніг на головній футбольній арені міста не вщухав увесь матч. Краще адаптуватися до негоди, поле іще до гри встелилося снігом, зуміли гравці "Ниви". Заради голів тернопільська команда зробила ставку на стандартні положення, що врешті принесло результат. На 19-ій хвилині матчу Сергій Загинайлов замкнув навіс із кутового. Після пропущеного голу "Суми" спромоглися на кілька гострих атак, але забити гол так і не зуміли.

В другому таймі вболівальники побачили іще кілька небезпечних моментів біля обох воріт, втім, до реалізації нагод у команд не доходило. Вийнятком став епізод наприкінці матчу, коли арбітр призначив пенальті у ворота ФК "Суми". Ігор Малиш 11-метровий удар впевнено реалізував – 2:0 на користь "Ниви".

Григорій Баранець, капітан ФК "Нива" Тернопіль: "Ну як так може вдатись перемога на такому полі – звичайно, що важко, було важко двом командам, ми просто першими забили і нам в дальнійший період матчу було легше".

Андрій Кононенко, головний тренер ПФК "Суми": "Ні про яку гру сьогодні не могло бути й мови. М'яч взагалі не котиться, не тримається. Туди грузити, бити, в навал грати і все, а так про футбол нічого, те що ми старалися і суперник старався грати".

Ігор Яворський, головний тренер ФК "Нива" Тернопіль: "Ці футболісти, які сьогодні вийшли з початку, вони дійсно віддавались ігрі, хотіли перемогти, хотіли закінчити, як кажуть, до нового року позитивно, для того, щоб команда закріпилась в середині турнірної таблиці. І, якщо відверто говорити, вони молодці".

Завдяки цій перемозі "Нива", підноситься на сьоме місце у турнірній таблиці і з цим показником йде на зимове міжсезоння.

Григорій Баранець, капітан ФК "Нива" Тернопіль: "Можна сказати двоякий, почали ми непогано, перші ігри здобули перемоги і потім щось в нас пішов спад. Трошки було обідно, спад пішов в тому, в домашніх іграх, ми не набрали, багато втратили, не то шо не набрали, багато втратили очків, які би нам допомогли на даний момент бути в турнірній таблиці вище".

Ігор Яворський, головний тренер ФК "Нива" Тернопіль: "Якшо чесно сказати, положа руку на серце, я особисто не задоволений тим місцем, на якому ми сьогодні находимося. Чому? Тому що ми загубили необов'язкові очки на протязі оцих декількох місяців і десь неудачно зіграли в багатьох домашніх іграх, хоча якість ігри була прекрасна. Ще раз кажу, сама якість ігри мене влаштовує, а от результат – ні".

Повернення великого футболу у Тернопіль очікується наприкінці березня наступного року.