Головна культура Перемогу на музичних конкурсах від європейського “MTV” здобула тернополянка Христина Крамар

Перемогу на музичних конкурсах від європейського “MTV” здобула тернополянка Христина Крамар

633

vlcsnap-2014-09-03-15h59m41s207Перемогу на музичних конкурсах від європейського “MTV”, що відбулися у Берліні та Празі, здобула тернополянка Христина Крамар. Сьогодні тернополянку за прославлення рідного краю у міській раді нагородили іменним годинником та подякую міського голови Тернополя.

Христина Крамар – одинадцятикласниця.  Співати ж її навчає рідний батько.  Цьогоріч вправне опанування мистецтва співу й талант дозволили дівчині стати переможницею музичних кнкурсів від MTV Europe, які відбулися в Берліні та Празі.

– Трусилася, чесно кажучи, поза сценою, але от вийшло так, доля зіграла на мою користь. Дійсно були дуже сильні суперники. Я ще не чула. І Голос країни і ці Х-фактори просто не зрівняються, як там діти співають. Це було просто чудесно, – пригадує переможниця музичних кнкурсів від MTV Europe в Берліні та Празі Христина Крамар.


Ймовірно, додаткову увагу журі до дівчини привернула ситуація в Україні. За умовами, як у Берліні так і в Празі, дівчина, крім іноземного хіта, виконувала пісні рідною для себе мовою. В Німеччині Христина співала “Зозулю” Злати Огнєвіч, у Празі – пісню Ані Лорак “Мальви”.

– “Мальви” сприйняли так досить трепетно, тому що така ситуація в Україні, і звернули увагу. В Мене було досить яскраве представлення, тобто, в мене була матерія і я її тримала в руці у формі мальви і під кінець пісні, звичайно, зі словами, то я випускала і це символізувало кров наших солдатів. То сприйнялося досить так, з душою, – каже Христина Крамар.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here