додому Новини Перемога ФК “Тернопіль” над запорізьким “Металургом” 3:1 (відео)

Перемога ФК “Тернопіль” над запорізьким “Металургом” 3:1 (відео)

757

vlcsnap-2015-08-26-11h36m06s86Впевнена перемога “Тернополя” над командою прем’єр-ліги та вихід у 1/8 Кубка України з футболу. Футбольний клуб “Тернопіль” у рідному місті приймав прем’єр-ліговий “Металург” із Запоріжжя та зумів переграти авторитетного суперника із рахунком 3:1.

Заяву на перемогу у 1/16 Кубка України, граючи проти Запорізького “Металурга”, ФК “Тернопіль” зробив зі старту зустрічі. Жваво почавши вдалося заробити штрафний удар, розіграш якого успішно завершив Сергій Полянчук – тернополяни повели в рахунку уже на третій хвилині матчу. Гості із Запоріжжя мусили миритися із поразкою практично увесь перший тайм. Втім вирівняти рахунок металурги зуміли ще до перерви. В одному із епізодів від пропущеного тернополян врятувала перекладина, проте згодом пропустити господарям таки судилося. Успішну комбінацію завершив Журахівський. 1:1 перед другим таймом. По перерві ФК “Тернопіль” зумів оговтатися а на 62 хвилині знову вийти вперед. Навіс із кутового реалізував Курило. За п’ять хвилин тернополянам вдалося здобуту перевагу закріпити. Вже звичне потужне вкидання ауту від Дубчака, Андрій Кондзьолка відпасовує, й безперешкодний удар Богданова, який пробіг у потрібне місце. 3:1. Рахунок у зустрічі більше не змінився.

Дивлюсь там перекладина, там дивлюся, ще й гол забили, ну, думаю, Боже борони, не дай Бог щоб було 1:4 або шо не будь. Но в перериві, бачите, нам вдалося зробити, перестроїти, полежали, віддихнули, заспокоїв їх, бо знаєте, з якими емоціями вони зайшли в роздівалку, що пропустили. Ми навіть не згадували за той гол, вийшли, піднялись, завдання було 15 хвилин витримати і після того вже контратакувати. Ну і бачите, це нам вдалося зробити, – коментує гру головний тренер ФК “Тернопіль” Василь Івегеш

Я поздравляю с заслуженной победой команду “Тернополь”. Они проявили максимальную самооддачу, очень организовано сыграли в обороне, сработал их конёк, ето верховая борьба, единоборства, ето подбор мяча, то что и получилось.  К сожалению опыта, мастерства у нас не хватает, позицыонные атаки мы проводить не можем, быстрые атаки, если в конце первого тайма чуть-чуть получались, когда пошло движение в атакующих действиях, командное движение, какая то острота получалась, а так, в целом, безобразно мы провели матч и команда “Тернополяь” по делу выиграла, – сказав після матчу головний тренер ФК “Металург” Запоріжжя Анатолій Чанцев

ФК “Тернопіль” перемігши прем’єрліговий “Металург” із Запоріжжя виходить до 1/8 Кубка України.

Таяк я все говорю вам, ми в Тернопіль привезли вже того року прем’єр-лігові команди, цього року ми привезли прем’єр-лігову команду і надіюся, що вже нарешті нам попадуть “Динамо” Київ, “Шахтар” і тоді вже ми будемо з двох ігор іграти, ну, я не знаю. Тоже, вже як подивимся жребій, тоді вже будем тоже розглядати ті команди, як проти них грати і що з ними робити, – каже головний тренер ФК “Тернопіль” Василь Івегеш