додому благоустрій Перехрестя вулиць Бережанська, Львівська, Мазепи і Кривоноса у Тернополі завершують облаштовувати

Перехрестя вулиць Бережанська, Львівська, Мазепи і Кривоноса у Тернополі завершують облаштовувати

545

Перехрестя вулиць Бережанська, Львівська, Мазепи і Кривоноса у Тернополі завершують облаштовувати. Залишилось ще встановити деякі дорожні знаки, які б додатково інформували водіїв, а також доробити турнікетну огорожу, її встановлюють у місці, де колись водії повертали з вулиці Мазепи до "Ласкаво просимо". Незабаром тут буде паркування.

– На даний час практично всі роботи завершено. Доробляються роботи з влаштування дорожніх знаків і  влаштування металевої турнікетної огорожі. Згідно проектної документації, встановлено всі – і транспортні, і пішохідні (9 транспортних і 6 пішохідних світлофорів) і нанесена горизонтальна дорожна розмітка, – розповів головний інженер відділу технічного нагляду міськради Тернополя Ярослав Копча.
 
Згідно з новими правилами дорожнього руху, зупинку, що на вулиці Львівська, де зупинялись автобуси, перенесли далі за пішохідний перехід. Щоб до цього звикли і водії, і пасажири, потрібен час, кажуть у відділі технагляду Тернопільської міськради. Натомість, зупинки на вулиці Мазепи облаштовані вже давно. А правила водії маршруток порушують досить часто.
 
– Маршрутки на вулиці Мазепи і на Львівській зупиняються на пішохідних переходах, порушуючи правила дорожнього руху. На Мазепи влаштовано навіс для пасажирів і виставлено знак "Зупинка громадського транспорту" і водії мають зупинятися нижче, але зупиняються там, де стоять люди. На Львівській ми зупинку перенесли в район будинку номер 2 і на даний час я там проблем не бачу, – каже Ярослав Копча.
 
У правилах дорожнього руху чітко написано, що автобуси повинні зупинятись не менш, ніж за 10 метрів від пішохідного переходу. Така вимога для того аби на дорогах не траплялось аварій, а також не ускладнювати рух транспорту та пішоходів.
 
TV-4