Головна Новини Передачу в оренду земельної ділянки площею 25 гектарів біля Тернопільского ставу зупинили

Передачу в оренду земельної ділянки площею 25 гектарів біля Тернопільского ставу зупинили

442

vlcsnap-2015-10-13-20h07m19s192Зупинили передачу в оренду земельної ділянки площею 25 гектарів. Мова йде про масив неподалік Тернопільського ставу, земля там є державною власністю і входить до Білецької сільської ради. Розпорядження про передачу цієї ділянки в оренду комунальному підприємству “Масив” Тернопільської міської ради ще в листопаді 2013 року підписав тодішній голова облдержадміністрації Валентин Хоптян. Нинішній голова ОДА це рішення скасував.

Земельна ділянка площею 25 гектарів, яка знаходиться поруч із веслувальним каналом, де Серет впадає у Тернопільський став, залишається в розпорядженні Білецької сільської ради. В листопаді 2013 року тодішній голова облдержадміністрації Валентин Хоптян підписав розпорядження про передачу цієї землі комунальному підприємству “Масив” Тернопільської міської ради, у оренду, на 10 років. А саме – для будівництва і обслуговування там рекреаційних (тобто туристичного, дозвільного і спортивного спрямування) споруд. Нинішній голова облдержадміністрації це рішення одного зі своїх попередників скасував. Відтак земля залишається у розпорядженні Білецької сільської ради.

– 25 гектарів землі назад громаді Білецької сільської ради. В такий спосіб ми домовились з Білецькою сільською радою, що ця земля буде використана в напрямку використання і в напрямку будівництва і розвитку тут інфраструктури спорту, дозвілля, але ж ніяк не буде покликана на те, щоб поділити черговий раз на конкретні ділянки даний масив із тим, щоб досягнути поставленої мети – забудови цієї території, – розповідає голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

На створення у цій зоні об’єктів спортивного й відпочинкового спрямування вже не один рік чекають представники водних видів спорту Тернопільщини. Вони розробили цілий проект з облаштування веслувального каналу та земельної ділянки, що прилягає до нього. Їх проект, запевняють, швидко окупиться та спершу просять і владу і інвесторів про допомогу в реалізації.

– Це наші трибуни, які є, вишка, оце місця для човнів, кемпінги, де можуть бути і тут іде футбольне поле, легкоатлетичний маніж, є і тенісні корти і невеличкий готель, де можна розміщатися, спортсмени, тренуватися і можуть відпочивати, – каже президент федерації каное Тернопільщини, віце-президент федерації каное України Віктор Кузяк.

Коментарі

1 коментар

  1. 25 гектарів це квіточки ця банда розікрала цілу Тернопільську область
    і потрібно серйозно зайнятися даним питанням і провести повну інвентаризацію земель і винних притягнути до відповідальності. Неодноразово люди зверталися про те, що в Тернопільській області працює злочинне угрупування яке нанесло державі та власникам земель мільйонні збитки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here