додому Новини Пенсіонери Тернополя безкоштовно їздитимуть у маршрутках міста без обмеження кількості

Пенсіонери Тернополя безкоштовно їздитимуть у маршрутках міста без обмеження кількості

2492

З 1 лютого у всіх маршрутках Тернополя пенсіонери, які мають “Карти тернополянина”, їздитимуть без обмеження їх кількості. Щоправда безкоштовним проїзд буде починаючи з десятої години ранку. Їдучи до десятої, пільговику доведеться платити. Сьогодні таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

У Тернополі  триває реформування системи громадсько-пасажирського транспорту. Зокрема, найближчим часом планують створити єдину транспорту комунальну компанію та  придбати нові комунальні автобуси. Та для цього потрібен час, а поки міська рада продовжує співпрацю з приватними перевізниками, щоправда за новими умовами. Згідно з гарантійними листами, які надійшли до міської ради, перевізники зобов”язуються оновлювати маршрутки, використовувати для розрахунків за проїзд валідатори, працювати згідно з графіком та додатково погодились перевозити пільговиків без обмежень.

-В результаті перемовин нам вдалось длосягти домовленості з перевізниками, що починаючи з 1 лютого в усіх маршрутних таксі Тернополя, в усьому громадському транспорті всі пільговики, які будуть мати соціальну картку тернополянина, зможуть їздити безкоштовно, без жодних обмежень, – розповідає міський голова Тернополя СЕРГІЙ НАДАЛ.

Також плату за проїзд до 6 грн гривень перевізники не підвищуватимуть. Натомість більшість із них планує до середини весни пристосувати маршрутки для того, щоб ними могли користуватися люди з інвалідністю. З водіями ж зобовязуються проводити наполегливу роботу, аби ті забезпечували валідизацію усіх видів електронних квитків, в тому числі оплату готівкою, використовуючи службову картку.

У тролейбусах вся система перевезень залишається без змін. Учасники бойових дій можуть їздити у всьому громадському транспорті безкоштовно увесь день, без обмежень. При собі їм потрібно мати лише посвідчення «Учасника бойових дій».