додому Новини Пенсіонери Тернополя безкоштовно їздитимуть у маршрутках міста без обмеження кількості

Пенсіонери Тернополя безкоштовно їздитимуть у маршрутках міста без обмеження кількості

2793

З 1 лютого у всіх маршрутках Тернополя пенсіонери, які мають “Карти тернополянина”, їздитимуть без обмеження їх кількості. Щоправда безкоштовним проїзд буде починаючи з десятої години ранку. Їдучи до десятої, пільговику доведеться платити. Сьогодні таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

У Тернополі  триває реформування системи громадсько-пасажирського транспорту. Зокрема, найближчим часом планують створити єдину транспорту комунальну компанію та  придбати нові комунальні автобуси. Та для цього потрібен час, а поки міська рада продовжує співпрацю з приватними перевізниками, щоправда за новими умовами. Згідно з гарантійними листами, які надійшли до міської ради, перевізники зобов”язуються оновлювати маршрутки, використовувати для розрахунків за проїзд валідатори, працювати згідно з графіком та додатково погодились перевозити пільговиків без обмежень.

-В результаті перемовин нам вдалось длосягти домовленості з перевізниками, що починаючи з 1 лютого в усіх маршрутних таксі Тернополя, в усьому громадському транспорті всі пільговики, які будуть мати соціальну картку тернополянина, зможуть їздити безкоштовно, без жодних обмежень, – розповідає міський голова Тернополя СЕРГІЙ НАДАЛ.

Також плату за проїзд до 6 грн гривень перевізники не підвищуватимуть. Натомість більшість із них планує до середини весни пристосувати маршрутки для того, щоб ними могли користуватися люди з інвалідністю. З водіями ж зобовязуються проводити наполегливу роботу, аби ті забезпечували валідизацію усіх видів електронних квитків, в тому числі оплату готівкою, використовуючи службову картку.

У тролейбусах вся система перевезень залишається без змін. Учасники бойових дій можуть їздити у всьому громадському транспорті безкоштовно увесь день, без обмежень. При собі їм потрібно мати лише посвідчення «Учасника бойових дій».

 

попередня статтяСезонні фрукти дорожчають, натомість овочі дешевшають
наступна статтяЗакінчилась реєстрація на пробне ЗНО