Головна надзвичайне Пенсіонер та дитина втопилися на Тернопільщині

Пенсіонер та дитина втопилися на Тернопільщині

320

5-річний хлопчик, який разом з 11-річним братом купався без нагляду дорослих, втопився у ставі Збаража. Трагедія трапилась у вівторок, 2 липня. Того ж дня ввечері у ставку села Раславка Кременецького району втопився 60-річний мешканець Почаїва. Рятувальники застерігають дотримуватись правил безпечної поведінки на воді, не купатись у невідомих місцях та не заходити у воду у нетверезому стані.

Від початку року на водоймах Тернопільщини загинуло 19 людей, з них двоє дітей. Востаннє трагедія сталась.

Ірина Крупа, помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області: "Зокрема 2 липня двоє людей втопилось на водних об'єктах нашої області. В селі Раславка Кременецького району втопився 64-річний чоловік та у ставі міста Збараж втопився 5-річний хлопчик,він перебував на ставі зі своїм 11-річним братом, вони купалися без нагляду дорослих, і малий втопився".

Люди топляться, бо не дотримуються правил поведінки на воді, каже Ірина Крупа. А правила елементарні: не купатись на стихійних водоймах, де немає рятувального поста, не заходити у воду у нетверезому стані, не стрибати, не перевіривши глибини ставка, річки чи озера. Та найважливіше, наголошують рятувальники, не дозволяти дітям купатись без нагляду дорослих.

Ірина Крупа, помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області: "Діти не є настільки свідомими і вони, звичайно, не дотримуються правил безпечної поведінки. А щодо дорослих, то статистика свідсить, що найчастіше гинуть люди, які вживають алкоголь. Алкоголь притуплює відчуття і людина може не розрахувати своїх сил, запливти далеко і таким чином втратись своє життя".

Крім того, рятувальники наголошують: не купатись, коли температура води нижча 18 градусів, а температура повітря не сягає 22 градусів тепла.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here