додому надзвичайне Пацієнтів та персонал інфекційного відділення Тернопільської дитячої клінічної лікарні евакуювали через витік...

Пацієнтів та персонал інфекційного відділення Тернопільської дитячої клінічної лікарні евакуювали через витік газу

526

vlcsnap-2016-02-23-17h10m10s580Пацієнтів та персонал інфекційного відділення Тернопільської міської дитячої клінічної лікарні, що на вулиці Клінічній, евакуювали через витік газу невідомого походження. Це сталось ввечері 22 лютого. Чергова медсестра повідомила рятувальників, що на другому поверсі триповерхової будівлі відчутний запах невідомої хімічної речовини. Люди скаржились на проблеми з диханням. Рятувальні загони одразу вирушили на місце події.

– За допомогою приладу “Дозор М” було встановлено, що дійсно є перевищення концентрації горючих газів в 3 рази, було прийнято рішення провести евакуацію. Загалом з приміщення було виведено 27 людей, це бітьки, діти, що перебували на лікуванні, а також персонал, який обслуговує дане приміщення. Провівши обстеження приміщення, рятувальники не виявили джерела витоку небезпечної хімічної речовини. Було прийнято рішення провітрити приміщення, здійснили повторні заміри і рівень небезпечної хімічної речовини показало в межах норми. Для встановлення джерела викиду небезпечної хімічної речовини та подальшого використання даних приміщень на місці події працюють представники служб цивільного захисту та санепідемстанції, – розповідає начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю управління ДСНС у Тернопільській області Сергій Данілін.