додому духовність Пацієнти разом із представниками Карітасу помолились за швидке одужання. 11 лютого –...

Пацієнти разом із представниками Карітасу помолились за швидке одужання. 11 лютого – Всесвітній День хворого

507

Сьогодні відзначають Всесвітній День хворого. Він був заснований з ініціативи Папи Іоанна Павла Другого 13 травня 1992 року. У своєму спеціальному посланні понтифік зазначив, що щорічне святкування Дня хворого має певну мету. Зокрема, привернути увагу суспільства до проблем хворих і немічних, а також допомогти полегшити їх страждання.

Вперше День хворого відзначили 11 лютого тисяча 1993 року . Таку дату вибрали не випадково – католики всього світу день хворого здавна відзначали саме цього дня, адже багато століть тому 11 лютого у французькому містечку Лурд об'явилась Богородиця. Свята Діва, Лурдська Богоматір зцілила немічних і відтоді вважається покровителькою і рятівницею хворих.

Отець Андрій Марчук, директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас": "Хвора людина – це є людина, яка потребує великої уваги, хвора людина – це людина, яка потребує великої клопіткої праці не тільки над своїм тілом, яке є немічне, яке є хворе, але хвора людина потребує найперше великої праці з нутра, тобто духовної опіки".

Представники благодійного фонду Карітас у Всесвітній день хворого відвідали хворих дітей у Тернопільській міській дитячій лікарні.

Отець Андрій Марчук, директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас": "Сьогодні благодійний фонд Карітас Тернополя разом зі своїми співпрацівниками, співколегами, є тут присутні, щоби разом помолитися, щоби разом поблагословити цих хворих людей, щоб підтримати батьків цих хворих дітей, які тут знаходяться".

Роман Книш, головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні: "Вони сьогодні до нас завітали з такою цікавою програмою. Спочатку це було богослужіння, це була відправа, молитва за наших дітей, які занходяться в нашій лікарні, за всіх працівників нашої лікарні, за весь наш колектив, за діток, які попали в наш заклад на лікування".

Маленькі пацієнти разом із представниками благодійного фонду Карітас помолились за швидке одужання. Також усі діти, які знаходяться у Тернопільській міській дитячій лікарні, а їх трохи більше двох сотень, отримали подарунки від Карітасу.