![700x371-630c6484d6c46](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/700x371-630c6484d6c46-640x338.jpg)
Учора, близько 15-ї години, до поліцейських за допомогою звернулася розгублена жінка. Вона розповіла, що її 8-річний онук загубився. Самостійно бабусі розшукати дитину не вдалося.
Інспектори дізналися у заявниці зовнішні прикмети хлопчика та розпочали пошуки. До доброї справи долучилися й небайдужі громадяни. Перевіривши територію паркової зони, інспекторам вдалося знайти маленького втікача. Життю та здоров’ю дитини нічого не загрожувало, тож охоронці порядку передали його бабусі.
Жінка щиро подякувала патрульним за допомогу.
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/343410358_695287389067233_5323070700827238254_n-769x1024.jpg)