додому Новини Патрульна поліція Тернополя підсумувала рік роботи

Патрульна поліція Тернополя підсумувала рік роботи

1263

Минув рік роботи патрульної поліції Тернополя. Управління підсумувало свої досягнення та озвучило цифри. Усього за цей час полісмени опрацювали понад 67 тисяч подій.

Минув рік, відколи нова патрульна поліція приступила до виконання обов’язків. 12 березня 2016 року вони, після місяців навчань та тренувань, урочисто склали присягу на Театральному майдані Тернополя. На події прибула тодішня очільниця Нацполіції України Хатія Деканоїдзе.

Одразу після урочистостей патрульні приступили до роботи. Тоді ще не мали досвіду, тож, як зараз зізнається їх начальник Володимир Струк, перші місяці були надзвичайно складними.


За рік роботи Управління патрульної поліції Тернополя опрацювало понад 67 тисяч подій. Половина із них – це виклики на лінію 102, інша частина – реагування на порушення, які патрульні виявляли під час несення служби. Усього поліцейським довелося скласти понад 20000 адмінпостанов та понад 3000 адмінпротоколів.

– Загальна сума штрафів, які виписали патрульні, це трошки більше 6 мільйонів. З них вже сплачених є 4 мільйони 800 тисяч, – розказав начальник Управління патрульної поліції Тернополя Володимир Струк.

Понад 200 кримінальних правопорушень патрульні розкрили за гарячими слідами. Працювали і з пішоходами, які порушували правила дорожнього руху. Таких усього понад 9 сотень.

– В нас є по 178 статті – це є вживання спиртних напоїв або перебування в громадському місці в стані алкогольного сп’яніння, що принижує людську гідність та мораль, це є більше 1000 адмінматеріалів, – каже Володимир Струк.