додому Новини Патрульна поліція нашого краю проводить комплексне обстеження залізничних переїздів

Патрульна поліція нашого краю проводить комплексне обстеження залізничних переїздів

450
Безпека понад усе. Патрульна поліція нашого краю двічі на рік проводить комплексне обстеження залізничних переїздів. Полісмени перевіряють чи встановлені необхідні дорожні знаки, світлові сигналізації, шлагбауми і розмітки. У разі виявлення порушень чи несправностей правоохоронці видають відповідні приписи на їх усунення. Якщо ж недоліки так і не виправили, організацію, яка обслуговує залізничний переїзд притягують до адміністративної відповідальності. Більше про це далі.
На світлофорі – червоний, звучить сигнал, шлагбаум закривається. Це означає, рух автомобільного транспорту через залізничну колію заборонений, бо наближається потяг. Залізничний переїзд – це зона підвищеної небезпеки, яка вимагає зосередженої уваги та дотримання Правил дорожнього руху. Усі регульовані переїзди нашого краю сьогодні оснащені автоматичними технічними пристроями, що служать для перекриття проїжджої частини на такій ділянці дороги. Для забезпечення безпеки руху патрульна поліція нашого краю двічі на рік проводить комплексне обстеження залізничних переїздів.

Юрій Залеський, старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Тернопільській області, коментує: “Проводиться огляд залізнично-дорожнього переїзду з метою встановлення справності чи несправності технічних засобів організації дорожнього руху. До них відносяться дорожні знаки, світлові сигналізації, розмітка”.

А також служба безпеки дорожнього руху перевіряє справність підходів до залізничної колії, наявність чи відсутність ямковостей та вибоїн. У разі виявлення порушень чи несправностей, правоохоронці видають відповідні приписи на їх усунення.

Полісмени кажуть, один з найважливіших аспектів дотримання Правил дорожнього руху – це уважність водіїв.

Не лише водії, а й пішоходи мають дотримуватись правил перебування на залізниці. Переходити колії дозволяється тільки на залізничному переїзді при відкритому шлагбаумі. А ось перебігати колію перед потягом – заборонено. Також не можна класти на рейки будь-які сторонні предмети. Порушення цих правил може спричинити значні матеріальні збитки або і втрату людського життя.