додому Новини Паски, хрін, ковбасу та фірмові медово-імбирні пряники приготували для бійців АТО тернопільські...

Паски, хрін, ковбасу та фірмові медово-імбирні пряники приготували для бійців АТО тернопільські студенти

686

Паски, хрін, ковбасу та фірмові медово-імбирні пряники відправлять із Тернополя у зону АТО. Великодні гостинці для українських воїнів приготували студенти Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі. Самі збирали гроші на продукти, дещо приносили з дому і у вільний від навчання час куховарили. Кажуть, викладачі їхню ініціативу підтримують і завжди допомагають.

– Зазвичай наш коледж він щорічно бере участь у таких акціях. Ми випекли цього року більше 100 пасочок, виготовили приблизно 50 літрів бурячка з хроном. Більше ста кілець ковбаски купили. І також випекли наші, якби вже фірмові пряники медово-імбирні, – говорить голова студентської ради Мар’яна Пончик.

Гостинці із великодніми продуктами упакували в коробки. У кожну поставили ще й листівку з теплими словами привітання для воїнів. На Схід подарунки відправлять волонтери Тернопільського Логістичного центру допомоги бійцям АТО.

Студенти Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі розповідають, до так званого великоднього кошика для бійців АТО готувалися майже два тижні, Охочих допомогти було багато. На кухні панувала весела і дружня атмосфера. Всі хотіли долучитися до роботи, адже таким чином вони проявляють свою турботу за воїнів, дарують їм частинку Великодніх свят.