додому АТО Парафіяни УГКЦ Тернопільщини та закордону передали машину швидкої допомоги для бійців АТО

Парафіяни УГКЦ Тернопільщини та закордону передали машину швидкої допомоги для бійців АТО

529

Парафіяни УГКЦ з Тернопільщини та з-за кордону купили й передали машину швидкої допомоги для бійців АТО. Це вже не перша автівка медичного призначення, придбана для українських військових за пожертви парафіян.

Прихожани Української греко-католицької церкви жертвують для потреб АТО постійно. Цього разу на зібрані гроші парафіянами Тернопільської області, а також українських общин Італії і Німеччини, купили автомобіль швидкої допомоги. Допомагати українським військовим саме автівками медичного призначення намагаються вже вкотре.

– Коли ми шостий відправили бус, то через кілька днів командир дзвонив до священника і каже: “Знаєте, цей автомобіль врятував життя двом солдатам”. Для нас така радість була, таке щастя, що нам вдалося допомогти і врятувати, бо що найцінніше – то життя є людини. Я вірю, що цей автомобіль допоможе врятувати життя не одному українському Героєві, солдатові, який захищає цільність, який захищає нашу Україну, який захищає тут нас, щоб той ворог не прийшов, – говорить Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк.

Цей автомобіль швидкої допомоги передадуть тернопільським бійцям колишнього батальйону територіальної оборони “Збруч”, а по новому – мотопіхотному батальйону 128 гірсько-піхотної бригади. Нині бойовий підрозділ несе службу в зоні АТО неподалік Маріуполя.

– В медичних автомобілях є дуже велика потреба, тому що вони безпосередньо виїжджають на передову, рятують життя людей, вони, як і будь які транспортні засоби мають свої ресурси використання, тому ті, які виходять з ладу потребують заміни. Всі військовослужбовці, які будуть користуватись цим автомобілем, по-перше, будуть оберігатись Божим благословінням і я думаю, що врятує цей автомобіль не одне життя. Я від щирого серця ще раз дякую всечесним отцям, всім парафіянам, – говорить Тернопільський обласний військовий комісар Володимир Катинський.