додому суспільство Панахидою вшанували загиблих у Києві в Марійському духовному центрі Зарваниця

Панахидою вшанували загиблих у Києві в Марійському духовному центрі Зарваниця

670

Панахидою вшанували загиблих у Києві і в Марійському духовному центрі Зарваниця. Там парафіяни, вчителі, діти, паломники посилено моляться за мир і спокій в Україні.

Зарваниця зустріла нас спокоєм, тишею та сонечком. Тут посилено моляться за мир та спокій українського народу, а також вшановують пам'ять тих, хто загинув у Києві.

Україна переживає тяжкі часи та оплакує героїв, які загинули в Києві, вони хотіли жити в свобідній, демократичній країні, каже Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк. Церква неодноразово закликала до примирення, проте її голосу на жаль так і не почули.

– В Зарваниці в стіп ікони Матері Божої ми організовували цілодобові чування, люди молились і вже бачимо ту силу молитви. Але я заохочую ще до молитви, до посту, до пожертви, до діл милосердя, – каже Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ кир Василій Семенюк.

Особлива допомога потрібна зараз сім'ям загиблих та постраждалих, каже Владика.

– Чим можемо помогти тим сиротам, які лишилися, тим раненим, бо їх є тисячі. Хто не може їм милостині дати, нехай молиться за них, а Господь Бог зробить так, що знайдуться люди, які заопікуються тими вдовами, тими сиротами, – говорить кир Василій Семенюк.

Кир Василій Семенюк просить вірних не бути байдужими, щиро молитися, жертвувати піст, за Боже змилування над Україною та перемогу добра і правди. Щодня, о 21-й, владика радить молитися на вервиці у родинному колі. Така мотитва має велику силу, кажуть священики в Зарваниці.

– Маємо щось жертвувати, молитва і піст, це є наше жертвування в тому доброму намірі за кращу долю для України і українського народу. Наші українці є дуже терпеливі, дуже жертвенні і дуже милосердні. Коли кажемо про мир і спокій, щоб його досягнути у суспільстві, все ж таки треба розпочинати з свого особистого життя, досягати миру і спокою у своєму серці, – повідомив адміністратор Парафіального храму Пресвятої Тройці в Зарваниці отець Володимир.

попередня статтяЗвернення міського голови Тернополя Сергія Надала
наступна статтяЗа рідне місто – горою