додому Головні Пам’ять Назара Войтовича сьогодні вшанували у його рідному селі Травневе на Збаражчині

Пам’ять Назара Войтовича сьогодні вшанували у його рідному селі Травневе на Збаражчині

1122

Вбивства, які відбувалися 18-20 лютого 2014 року у середмісті столиці України, стали найкривавішими та наймасовішими за весь час Революції Гідності. Саме в ці переломні дні загинув Назар Войтович, наймолодший Герой Небесної Сотні, пам’ять якого сьогодні вшанували у його рідному селі Травневе.

Йому було лише 17. Назар вирушив до Києва 19 лютого 2014 року. Хлопець пробув на Майданi близько трьох годин. 20 лютого в розпал кривавих подій на Інститутській снайперська куля забрала життя юнака. Сьогоднi бiля могили героя священнослужителi вiдправили панахиду, аби вшанувати третю рiчницю з дня трагiчної загибелі Назарiя.

Назар був обдарованою дитиною, любив малювати та писав власні вірші. Зі сльозами на очах батько хлопця зачитує рядки синової поезії.

У пам’ять про талановитого земляка, у рідній школі героя, вхід до котрої прикрашає бронзовий барельєф Назара Войтовича, і яка носить ім’я Героя, вже третій рік поспіль відбувається мистецький конкурс для обдарованої молоді «На крилах надії».

Також усі охочі мають можливість відвідати музей Назара та Героїв Небесної сотні, який знаходиться на першому поверсі школи села Травневе.