Головна суспільство Пам’ятники Тернополя – у сукнях та плащах

Пам’ятники Тернополя – у сукнях та плащах

240

Новий патріотично-святковий образ отримали 6 постатей у центрі Тернополя. Про вбрання для них подбали активісти молодіжного об'єднання "Файне місто". Сподіваються, що такий вигляд монументи матимуть і у найближчі дні. А тернополяни часу не втрачають вже зараз. Незвичне явище активно фотографують.

Фото з цією панянкою в своєму архіві мають сотні, а може й тисячі тернополян та гостей нашого міста. Їй вже розфарбовували губи і не раз дарували квіти, проте такою вона ще точно ніколи не була.

"Випадкову зустріч" вбрали не випадково. Заквітчана та в новому образі у сквері бульвару Тараса Шевченка вона не єдина. За кілька метрів майорить стрічками Соломія Крушельницька. За тернопільські пам'ятники активісти молодіжного об'єднання "Файне місто" взялись зранку. Заміри проводили кілька тижнів тому, а ідею обговорювали ще довше. Її давно втілили європейці та львів'яни. Тепер ошатно вбрані і 6 пам'ятників в центрі Тернополя.

– Крушельницька, Бандера та Франко вдягнуті в українському стилі, тобто в них немає вишиванок, але є українські елементи, тобто вишивка на плахті або платті… На Бандері накидка також має синю витшиту частинку на плахті. А решта вдягнені в зелені кольори до Зелених свят, – розповіла член молодіжного об'єднання "Файне місто" Юлія Вербовська.

Найбільше клопоту було з жінками, кажуть активісти. На святкові сукні для них пішло немало тканини і стрічок.

– Крушельницькій як ми шили плаття, то там добрих 3 метри було. Там пішло тканини 10 метрів… Гардероб ми не переглядали, але я думаю, їй би сподобалось наше плаття біле, – говорить Юлія Вербовська.

Вбирали пам'ятники восьмеро волонтерів у вишиванках. Найважче, кажуть, було з найвищими монументами. Живим вінком нагородили коня, який вже не перший рік мужньо тримає на собі Данила Галицького. Активісти сподіваються, що втілені образи протримаються хоча б 4 дні і розраховують на веб-камери і совість людей.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here