додому Новини П’яте місце в Україні займає Тернопільщина за кількістю діючих сільськогосподарських кооперативів

П’яте місце в Україні займає Тернопільщина за кількістю діючих сільськогосподарських кооперативів

1025

П’яте місце в Україні займає Тернопільська область за кількістю діючих сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Таких у нашому рагіоні працює 32. Процес їх створення був дуже активним минулоріч. Заради спільної вигоди мешканці області продовжують  об’єднуватись у кооперативи і у новому 2018 році.

Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи набувають популярності на Тернопільщині. Адже для їх членів це додаткові робочі місця і додатковий дохід. Станом на перше січня цього року в Тернопільській області зареєстровано 45 кооперативів, з них 32 діючих. Такі показники вивели наш регіон на п’яте місце в Україні, стверджують в департаменті агропропислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації. Лише за минулий рік в області створено 16 кооперативів – це найбільший показник за останні десять років.

Найбільше діючих кооперативів у Кременецькому районі – там їх п’ять. Проте є і такі регіони, де немає жодного. Більшість діючих на Тернопільщині кооперативів у ОДА називають успішними. На 2018 рік з Державного бюджету передбачається підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів молочарського та плодово-ягідного спрямувань в сумі 100 мільйонів гривень.