додому політика Петро Порошенко має найбільшу підтримку виборців

Петро Порошенко має найбільшу підтримку виборців

498

На вибори президента України має йти кандидат, у якого найвищі шанси на перемогу, який отримає найвищу підтримку, і сьогодні це – Петро Порошенко. Про це заявив лідер УДАРу Віталій Кличко на з'їзді партії в суботу 29 березня у Києві, повідомляє прес-служба партії. За його словами, "вибори президента мають об'єднати суспільство, а не стати черговою війною всіх проти всіх". Віталій Кличко балотуватиметься на посаду міського голови Києва.
 

Петро Порошенко і Віталій Кличко підписали декларацію про об'єднання. У ній, зокрема, йдеться: політики об'єднались заради "максимальної ефективності спільних дій, щоб унеможливити узурпацію влади будь-якою політичною силою та гарантувати незворотність курсу європейських реформ в Україні. У документі зазначено, що політики консолідували свої зусилля з метою спільної перемоги демократичних сил на президентських, парламентських виборах, а також виборах мера Києва.

– Я хочу зробити Київ справжньою європейською столицею, а ми зможемо зробити нашу країну справжньою європейською країною. Я пропоную підтримати в якості єдиного кандидата від демократичних сил на президентських виборах кандидатуру Петра Порошенка, – повідомив лідер партії "Удар" Віталій Кличко.

– До цих пір в українській політиці не було випадків, коли два  кандидати в президенти, які користуються найбільшим рівнем підтримки  і довіри людей, могли би зробити такий вчинок, об'єднатися. Ми з Віталієм Володимировичем, і ми з партією "Удар"  закладаємо абсолютно нові традиції в українській політиці, – каже народний депутат України Петро Порошенко.