додому здоров'я П’ятеро людей, троє з яких – діти, отруїлись вчора, 13 січня, невідомою...

П’ятеро людей, троє з яких – діти, отруїлись вчора, 13 січня, невідомою речовиною

590

П'ятеро людей, троє з яких – діти, отруїлись вчора, 13 січня, невідомою речовиною. Усі вони – члени однієї сім'ї з Великої Березовиці Тернопільського району. Причиною отруєння, ймовірно, став чадний газ, кажуть фахівці. Із запамороченням та загальною слабкістю батьків відвезли до Тернопільської університетської лікарні, дітей – в обласну дитячу лікарню.

Батьки – в реанімації Тернопільської університетської лікарні, діти в обласній дитячій лікарні. Так для сім'ї з Великої Березовиці Тернопільського району закінчився недільний день 13 січня.

– В них власне опалення – котел і камін, обігрівається приміщення. Їм стало погано, почалось головокружіння, загальна слабкість. Першою замітила такі симптоми дружина. Після цього стало погано чоловікові і дітям, – розказує завідувач відділу анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільської університетської лікарні Олексій Куйбіда.

Дітей у сім'ї троє – дві дівчинки, віком 7 та 13 років і наймолодший 3-річний хлопчик. Зараз дітям значно краще, кажуть лікарі. Невдовзі вони повернуться додому. Випишуть на днях і їх батьків.

– Після проведеного лікування в нас чоловік і жінка виздоровіли практично. Сьогодні їх переводять в пульмонологічне відділення для доліковування, – каже лікар.

Лікарі кажуть, симпоти вказували на отруєння чадним газом. Як тільки сім'я це зрозуміла – відкрили в домі вікна та двері. Однак медики наголошують: саме пластикові вікна, як в цьому випадку, часто стають причиною таких отруєнь. За фактом отруєння проводиться перевірка, причини та обставини встановлюються.