додому Новини Овочі на тернопільських ринках будуть дорожчати

Овочі на тернопільських ринках будуть дорожчати

408

Тернополяни запасаються овочами на зиму. Цінним продуктом для тих, у кого власної городини немає, цьогоріч буде картопля. Другий для українців хліб вродив негусто, кажуть продавці, тому надалі буде дорожчати. Докуповують господині й інші овочі для консервації. Поки ціни на них майже незмінні. Зростатимуть під кінець сезону, кажуть на центральному ринку Тернополя.

Дорога з літа, бо тільки починають копати. Викопали – а вона не дешевшає. Картопля на Тернопільщині цьогоріч вродила негусто. Тому, прогнозують продавці, буде дорожчати.

Пані Галина, продавець: "Вона ціни не міняє. Як було перше, так і зараз. Картопля зараз в середньому 3-3,50 кілограм. Гарна велика картопля. Морква 4, буряк 4-3,50".

Ціни на овочі залежать від сезонності. Помідори на ринку в основному херсонські і тепличні, 6-8 гривень за кілограм. Огірки дорожчі – 10 гривень. Перець в середньому 7 гривень. крупніший – 15. Капуста 3 гривні. Дорожча, як торік цибуля. Хоча вродила добре, як і часник.

Пані Галина, продавець: "Часник є гарний цього року. Цибулька також 4-5 грн кілограм. Часник 20, 25 і 30. Як який".

Закуповуватись на зиму продавці центрального ринку Тернополя радять вже зараз. Хоча покупці, схоже, іншої думки. Бо їх між торговими рядами небагато.

 

.