додому суспільство Отримати речі в Банк речей приходить втричі більше людей, ніж тих, хто...

Отримати речі в Банк речей приходить втричі більше людей, ніж тих, хто приносить

458

Маєте непотрібні, але добре збережені речі? Не поспішайте їх викидати. Навколо вас є люди, які цього потребують. Одяг, взуття, іграшки, книги тощо можна привозити у "Банк речей" Товариства Червоного Хреста у Тернополі. Найбільше зараз люди потребують теплих речей, кажуть його працівники. І закликають тернополян не бути байдужими.

Пан Олег викладає пакети. Кожен з членів його сім'ї поділився власними речами, от і назбиралося.

Олег Пішко, тернополянин: "Вперше, бо ми не знали, що так можна. Шкода викидати, а є люди, які може потребують. В нас дитина виросла, трохи полишалося".

Таким людям як Олег Пішко працівники Червоного Хреста раді. Вже рік тут не отримували гуманітарної допомоги. Вся надія на небайдужих, які щодня приносять у "Банк речей" одяг та взуття.

Надія Орішко, старша медсестра Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста: "Приходять. Є до 8 чоловік, до 10, приносять речі. Хтось гроші, каже, хочу благодійний внесок зробити. Приходять діти. Зараз 26 школа принесла подарунки. Вони все до нас приносять, а ми віддаємо одиноким нашим підопічним".

А ділитись є з ким. Лише на обліку у Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста 1200 одиноких людей. А скільки в області малозабезпечених, багатодітних сімей і безпритульних людей. Багато з них щодня приходять сюди з надією знайти щось потрібне. Їх втричі більше, аніж тих, хто приносить речі.

Тетяна Лех, голова Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста: "За 9 місяців 317 чоловік принесли одяг і близько тисячі чоловік прийшли і його забрали".

На осінь "Банк речей" опустів. Найбільша потреба у теплому одязі та взутті. Останнє сюди рідко потрапляє, бо швидко зношується. Тому працівники Червоного Хреста закликають тернополян бути щедрими і сумлінними.

Тетяна Лех, голова Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста: "Ми, звичайно ж, хочемо, щоб ті речі були не лише непотрібні, але і чисті, не подерті, в охайному вигляді, придатні для використання. Бо такі застарілі речі як кремпліни, які з моди вийшли, то люди також не хочуть в них ходити. Всі хочуть гарно виглядати".

Приносити речі треба за адресою Київська, 3Б у Тернополі.  І не обов'язково одяг чи взуття. Іграшки, техніка чи книги також знайдуть своїх власників.

Тетяна Лех, голова Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста: "Також при нашій організації діє пункт прокату. Інвалідні візки, ходулі, милиці, крісла-судна. Якщо людям потрібно вони можуть на певний період взяти і принести нам, коли буде непотрібно. Це безкоштовно, але якщо людина хоче, може якусь суму дати на розвиток оганізації, тому що їх також потрібно полагодити, якщо вони несправні".