Головна суспільство Отримати речі в Банк речей приходить втричі більше людей, ніж тих, хто...

Отримати речі в Банк речей приходить втричі більше людей, ніж тих, хто приносить

316

Маєте непотрібні, але добре збережені речі? Не поспішайте їх викидати. Навколо вас є люди, які цього потребують. Одяг, взуття, іграшки, книги тощо можна привозити у "Банк речей" Товариства Червоного Хреста у Тернополі. Найбільше зараз люди потребують теплих речей, кажуть його працівники. І закликають тернополян не бути байдужими.

Пан Олег викладає пакети. Кожен з членів його сім'ї поділився власними речами, от і назбиралося.

Олег Пішко, тернополянин: "Вперше, бо ми не знали, що так можна. Шкода викидати, а є люди, які може потребують. В нас дитина виросла, трохи полишалося".

Таким людям як Олег Пішко працівники Червоного Хреста раді. Вже рік тут не отримували гуманітарної допомоги. Вся надія на небайдужих, які щодня приносять у "Банк речей" одяг та взуття.

Надія Орішко, старша медсестра Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста: "Приходять. Є до 8 чоловік, до 10, приносять речі. Хтось гроші, каже, хочу благодійний внесок зробити. Приходять діти. Зараз 26 школа принесла подарунки. Вони все до нас приносять, а ми віддаємо одиноким нашим підопічним".

А ділитись є з ким. Лише на обліку у Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста 1200 одиноких людей. А скільки в області малозабезпечених, багатодітних сімей і безпритульних людей. Багато з них щодня приходять сюди з надією знайти щось потрібне. Їх втричі більше, аніж тих, хто приносить речі.

Тетяна Лех, голова Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста: "За 9 місяців 317 чоловік принесли одяг і близько тисячі чоловік прийшли і його забрали".

На осінь "Банк речей" опустів. Найбільша потреба у теплому одязі та взутті. Останнє сюди рідко потрапляє, бо швидко зношується. Тому працівники Червоного Хреста закликають тернополян бути щедрими і сумлінними.

Тетяна Лех, голова Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста: "Ми, звичайно ж, хочемо, щоб ті речі були не лише непотрібні, але і чисті, не подерті, в охайному вигляді, придатні для використання. Бо такі застарілі речі як кремпліни, які з моди вийшли, то люди також не хочуть в них ходити. Всі хочуть гарно виглядати".

Приносити речі треба за адресою Київська, 3Б у Тернополі.  І не обов'язково одяг чи взуття. Іграшки, техніка чи книги також знайдуть своїх власників.

Тетяна Лех, голова Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста: "Також при нашій організації діє пункт прокату. Інвалідні візки, ходулі, милиці, крісла-судна. Якщо людям потрібно вони можуть на певний період взяти і принести нам, коли буде непотрібно. Це безкоштовно, але якщо людина хоче, може якусь суму дати на розвиток оганізації, тому що їх також потрібно полагодити, якщо вони несправні".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here