додому здоров'я Отримати консультацію лікаря можна за номером телефону 51-48-51

Отримати консультацію лікаря можна за номером телефону 51-48-51

3438

Медики швидкої допомоги Тернополя за порадами просять городян звертатися в консультативно-інформаційний центр. Його створили, аби тернополяни могли отримати необхідну інформацію при цьому не завантажуючи диспетчерів швидкої. Набравши у Тернополі  телефоном 51-48-51, у будь-яку пору доби можна отримати консультації лікарів.

Аби розвантажити диспетчерів швидкої медичної допомоги та позбавити їх  від невластивих функцій, у Тернополі вже більше двох років діє консультативно-довідкова служба. Відтак набравши номер телефону 51-48-51 тернополяни цілодобово можуть отримати необхідну інформацію.

Наталія Мандзюк, лікар невідкладних станів станції швидкої медичної допомоги Тернополя: "Цілодобово надається консультативна допомога по телефону. Багато викликів, які поступають на "швидку", можуть бути спрямовані на цей телефон для того, щоб надати просто пораду, тоді "швидка" буде виїжджати на екстрені випадки. За рахунок цього забезпечиться доїзд  по місту до 10 хвилин та можливість надання медичної невідкладної допомоги тим людям, які дійсно її потребують".

Консультують за номером 51-48-51 досвічені лікарі, які не один рік пропрацювали на швидкій.

Наталія Мандзюк, лікар невідкладних станів станції швидкої медичної допомоги Тернополя: "Лікарі, які працюють в нашому консультативному центрі, це лікарі з вищою кваліфікайною категорією. Враховючи досвід своєї роботи, враховуючи скарги хворого, вони визначають, чи дійсно є потреба виїжджати "швидкій" до цього хворого, чи можна обійтися порадами. А на рахунок лікування, то "швидка" лікування не призначає, ми можемо дати лише певну пораду, щоб зняти симптоми, а лікуванням займаються працівники поліклініки, дільничні терапевти, педіатри".

Щодня до станції швидкої допомоги Тернополя звертається від 80 до 120 і більше людей, з них – 30-40 викликів може прийняти лікар, що працює в консультативному центрі.