додому Головні Освітяни з Харкова та Тернополя організували спеціальний мистецький табір для дітей ВПО

Освітяни з Харкова та Тернополя організували спеціальний мистецький табір для дітей ВПО

713
Сьогодні наші діти мають велику потребу у перезавантаженні, особливо ті, які на власні очі бачили війну. Щоб наймолодші українці попри повітряні тривоги все ж змогли відчути щасливе дитинство, освітяни з Харкова та Тернополя організували спеціальний мистецький табір для дітей ВПО. Упродовж тижня вони займатимуться зокрема, живописом, акторською майстерністю, вокалом, сценічним рухом та спортом. Головне, щоб дітям було цікаво і комфортно, а батьки мали змогу спокійно працювати, – кажуть організатори.
Мистецький табір організували освітяни тернопільського ліцею №21 спеціально для дітей ВПО. Тут є більше 40 дітей з різних міст України. Сам проєкт започаткували харків’яни ще далеко до повномасштабного вторгнення, але так, як зараз їхнє місто – це прифронтова зона, організатори вимушені були налагоджувати зв’язки із більш безпечними куточками країни і знайшли однодумці, які підхопили їхню ініціативу у себе.

Оксана Кравчук, директорка Харківської школи мистецтв №5, розповідає: “Це вклад в історію, вклад у виховання наших дітей і досягнення спільної мети, ми всі йдемо до того, що змінюємося самі, змінюємо оточуючий світ, вчимо своїх дітей, єднаємось і рухаємось до кращого життя”.

Впродовж тижня діти ВПО займатимуться зокрема, живописом, акторською майстерністю, вокалом, сценічним рухом та спортом. Головне, щоб дітям було цікаво і комфортно, а батьки мали змогу спокійно працювати, – кажуть організатори.

Ілля – переселенець з Мелітополя. Вже рік сім’я хлопця живе у Тернополі. Мистецький табір для Іллі хоч якась літня розрада. Хлопець каже, що дуже сумує за рідним містом.
“Мені в Тернополі теж подобається, але вдома найкраще. Бо там все моє рідне. Там все”.

Мистецький табір для дітей ВПО працюватиме до 25 серпня включно, а вже 27 числа його учасники продемонструють свої таланти на справжній сцені у центрі Тернополя. Концертна програма розпочнеться біля пам’ятника Івану Франку о 17 годині.