![df823c898727b71b272260bcfbc480c5-e1686813102306-780x470](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/df823c898727b71b272260bcfbc480c5-e1686813102306-780x470-1-640x386.jpeg)
Науково-практичний семінар «Освіта в громадах – разом ми зможемо більше» відбувся у Тернополі.
Мета Міжнародного гуманітарного права, головні його принципи і завдання, заборонені засоби і методи ведення війни. Науково-практичний семінар «Освіта в громадах – разом ми зможемо більше» відбувся у рамках програми «BraVo – розвиток організації та волонтерства».
Захід зібрав вчителів права 9 відділів освіти Тернопільського району. Міжнародне гуманітарне право є одним із найефективніших інструментів, які міжнародна спільнота має у своєму розпорядженні для забезпечення безпеки людей та дотримання поваги і гідності під час війни.
Особливо актуальним це питання є для вчителів, оскільки саме вони працюють з дітьми і можуть донести їм ту інформацію, знання якої є важливим сьогодні.