додому освіта Освіта і працевлаштування за кордоном – це реально

Освіта і працевлаштування за кордоном – це реально

480

Проінформувати українців про можливості навчання за кордоном з подальшим працевлаштуванням та можливістю, зокрема, отримання статусу постійного резидента в Канаді. Так мету мала виставка "Освіта Канади-2013", яку організувало посольство Канади в Україні. Виставка відбулась у великих містах України – Києві, Харкові, Дніпропетровську. Не так давно тернополянка, а нині викладач канадського вишу і голова громадської організації Open World Learning Світлана Комінко розповіла "Провінційним вістям" про можливості українців через цю громадську організацію отримати освіту і роботу за кордоном, а також про участь у виставці "Освіта Канади-2013".

Світлана Комінко, голова громадської організації O.W.L. Open World Learning: "Як викладач школи бізнесу технологічного інституту Британської Колумбії я, звичайно, представляла свій навчальний заклад, а також і громадський проект Open World Learning, який займається різноманітними міжнародними освітніми проектами з метою допомогти молодим людям з України, Казахстану, Росії поїхати на навчання за кордон – не тільки до Канади, а й в європейські держави, Австраію, Сполучені Штати. Оскільки це є громадський проект, ми не беремо коштів з наших громадян, ми представляємо навчальні заклади, з якими ми співпрацюємо на партнерських засадах".

Open World Learning як громадська організація об'єднала фахівців з різних країн, які самі здобули освіту та отримали можливість викладати в університетах Європи, США і Канади. Тепер мають на меті допомогти отримати таку можливість іншим. Освітні програми найрізноманітніші – від школярів до професорів.

Світлана Комінко, голова громадської організації O.W.L. Open World Learning: "Від мовних шкіл, від таборів, займаємся академічними програмами, це можуть бути підлітки, це навіть можуть бути групові поїздки на короткий період часу, ми працюємо з міськими відділами освіти в Канаді з державними, з середніми школами, початковими школами, які зацікавлені на сьогоднішній день надзвичайно в Україні, можливий обмін студентами, також дворічні програми, які є найбільш популярні, ті, які готують до західного ринку праці. Ми займаємся різноманітними програмами – від сертифікатів до докторантури".

У програмах Open World Learning вже беруть участь і тернополяни, каже Світлана Комінко, а всю докладну інформацію можна дізнатись із сайту громадської організації.  

Світлана Комінко, голова громадської організації O.W.L. Open World Learning: "Там є телефони гарячої лінії, там є можливість заповнити електронну форму. Окрім того, що ми підбираємо навчальні заклади, ми допомагаємо людям визначити свою професійну спрямованість, ми надаєм консультації, які професії на ринку праці найбільш в потребі на наступні 10-15 років, особливо в Канаді. Тобто це такий стратегічний консалтиг освітній і консалтинг з подальшого працевлаштування. Є в нас офіс в Києві, а також є представники в Тернополі. Контактна інформація є на вебсайті. Я особисто ніколи нікому не відмовляю, я консультую батьків по скайпу і дітей, перебуваючи в Ванкувері. Єдине прохання зважати, що 10 годин різниці в часі і прохання не телефонувати серед ночі. А так – пишіть, звертайтеся і ми радо допоможем".