додому спорт Останню гру до зимової перерви футбольний клуб “Тернопіль” зіграє 24 листопада на...

Останню гру до зимової перерви футбольний клуб “Тернопіль” зіграє 24 листопада на виїзді проти одеського “СКА”

498

Тернопіль прощається із великим футболом – на зимове міжсезоння. Останню гру до зимової перерви футбольний клуб "Тернопіль" зіграє в суботу, 24 листопада, на виїзді проти одеського "СКА". Цього дня "Нива" мала б приймати київську "Оболонь-2", втім суперник через фінансові труднощі до Тернополя не приїде.

Поєдинок "Ниви" та "Оболоні-2" скасувало керівництво Професійної футбольної ліги через лист віце-президента київського клубу, у якому йшлося, що через фінансову скруту команда до Тернополя не приїде. Відтак зимове міжсезоння для "Ниви" уже почалося. До зимової перерви тернопільська команда підійшла на другому місці у турнірній таблиці. Від лідера, чернігівської "Десни", зелено-жовті відстають на 10 очок.
 
Потрапив до завітної шістки, яка й продовжить змагання у групі А другої ліги чемпіонату України з футболу, і новачок змагання  – футбольний клуб "Тернопіль". Попереду у муніципалів іще одна гра проти аутсайдера – одеського "СКА". Цей матч відбудеться в суботу, 24 листопада. Наразі ФК "Тернопіль" на п'ятому місці та випереджає найближчого переслідувача на 5 очок.
 
TV-4