Головна спорт Останній матч сезону 2013-2014 тернопільська “Нива” зіграла унічию

Останній матч сезону 2013-2014 тернопільська “Нива” зіграла унічию

301

Останній матч сезону 2013-2014 тернопільська "Нива" зіграла у нічию. На рідному стадіоні зелено-жовті в тридцятому турі ліги один Чемпіонату України з футболу приймали кіровоградську "Зірку". Бажання обох команд завершити сезон перемогою не справдилося – бойова нічия 2:2.

У І таймі краще виглядала кіровоградська "Зірка", яка вдаліше тримала м'яч і врешті атакувала. В одному із епізодів господарів відверто врятував Андрій Новак. У свою чергу, "Нива" також зуміла відповісти кількома гострими випадами, втім, у забиті м'ячі ці атакувальні спроби не втілилися. Кіровоградці ж свою ігрову перевагу таки довели до взяття воріт. На 37-й хвилині прогавлений захистом Роман Бочкур відкрив рахунок. "Ниві" вирівняти рахунок вдалося іще до перерви. У додані хвилини до першого тайму Тарас Яворський замкнув подачу партнера на дальній штанзі – на перепочинок команди пішли за нічийним рахунком.

ІІ тайм супроводжувався рівною грою та сильним дощем, що почався іще у перерві. Втім стихія на бажання обох команд здобути перемогу у останній грі сезону кардинально не вплинула. Як наслідок в заключній десятихвилинці матчу глядачі побачили іще два забитих м'ячі. Спершу дякуючи зусиллям Мельника і, на вирішальній стадії, Вадима Панаса вийшла вперед "Нива" та не надовго. "Зірка" через 3 хвилини після пропущеного, завдяки наполегливості Ігоря Загальського, рахунок зрівняла. Підсумок матчу – бойова нічия 2:2.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here