Головна культура Основні фігуранти карикатур про корупцію – міліціонери, лікарі, судді, чиновники

Основні фігуранти карикатур про корупцію – міліціонери, лікарі, судді, чиновники

402

"Небезпечно-корупція" – карикатури на таку тему можна побачити в Українському домі "Перемога" в Тернополі. Там відкрили виставку робіт українського конкурсу карикатур. Основні фігуранти малюнків: міліціонери, лікарі, судді, чиновники.

"Скаржитись на неприємні речі – це подвоювати зло. Сміятися над ними – це знищувати його". Так писав Конфуцій. Українські карикатуристи допомогли людям подивитися на корупцію зі сторони і посміхнутися. 70 робіт 40 авторів, учасників Всеукраїнського конкурсу карикатуристів на тему "Небезпечно-корупція" можна побачити в Українському домі "Перемога" у Тернополі.

Виставку карикатур на тему "Небезпечно: корупція" вже побачили кияни, мешканці Чернігівщини та Полтави.

– У нас була виставка в Полтаві 1 квітня, присвячена дню народження Гоголя. Я згадав безсмертного образа цього пацюка, який їв вареники і вони йому стрибали в рота. Я тут трохи переіначив і я зобразив рідного вітчизняного корупціонера, якому в рота стрибають зелені актуальні папірці. Воно в Полтаві прийшло на ура, бо я вбив двох зайців і тему корупції висвітлив і день народження Гоголя відзначив, – розказує карикатурист Геогргій Майоренко.

Карикатури про корупцію можна оглянути в Українському домі "Перемога" впродовж двох тижнів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here