додому суспільство Осіннім благодійним ярмарком студенти та викладачі Тернопільського комерційного фінансового інституту відзначили свято...

Осіннім благодійним ярмарком студенти та викладачі Тернопільського комерційного фінансового інституту відзначили свято Покрови

456

Печиво, пампушки, налисники з вишнями і шоколадом, канапки на будь-який смак, голубці, сало з часником, запечене у глиняних горщичках м'ясо, та багато інших традиційних українських страв можна було покуштувати сьогодні в їдальні Тернопільського комерційного  інституту за символічну плату. Таким осіннім благодійним ярмарком студенти та викладачі ВУЗу відзначили свято Покрови.

Уже шостий рік поспіль студенти та викладачі Тернопільського комерційного інституту по особливому відзначають свято Покрови – влаштовують благодійний ярмарок. Викладачі кожної кафедри за власний кошт готують різноманітні страви, які потім продають на ярмарку.

Марта Руденко, проректор з виховної роботи Тернопільського комерційного інституту: "Це свого роду змагання, тому що кожна кафедра презентує свій стіл з традиційними і не дуже традиційними українськими стравами. Відповідно, ми

вчимося один від одного. А також показуємо студентам, що ми теж беремо участь у благодійності, що ми такі ж люди, як і всі. Гадаю, що це сприяє зближенню між викладачами і студентами і таким чином ми несемо добро у цей світ своїм способом".

Студенти ВУЗу також долучились до святкування: кожна група виготовила осінній букет а також влаштували конкурс вишиванки. Молодь не приховує свого задоволення від того, що мають нагоду, не відриваючись від навчального процесу, покуштувати домашніх страв за символічну плату.

Марія Оскалюк, студентка 4 курсу Тернопільського комерційного інститутуту: "Ми також довго готувались до цього свята, шукали українські костюми, бо хотіли показати, що ми українці і ми тим пишаємось. Ми знаємо, що і викладачі наші ретельно до цього готувались, шукали різні смачні рецепти української національної кухні".

Благодійний ярмарок, який влаштували викладачі та студенти Тернопільського комерційного фінансового інституту, відвідали колеги із сусідніх ВУЗів та мешканці масиву Дружба. У планах колективу на наступний рік залучити до благодійного ярмарку усіх тернополян.

Василь Мартинюк, ректор Тернопільського комерційного  інституту: "Це свято поки що таке локальне, але я бачу, що його потрібно буде проводити в межах масиву Дружба, а можен і в межах всього міста. Ми кожного року весною проводимо свято вулиці, яке вже стало також традиційним. І воно об"єднує не лише наш масив, але і весь Тернопіль".

Усі виручені на ярмарку гроші, як і кожного року, передадуть у дитячий будинок "Малютка". Минулої осені ця сума становила кілька тисяч гривень.