додому АТО Орденом “За мужність” посмертно нагородили захисника Володимира Єгоренка

Орденом “За мужність” посмертно нагородили захисника Володимира Єгоренка

627

Він віддав своє життя за Україну. Володимир Єгорнеко захищав кордони нашої країни на Сході два роки. Захисник потрапив під мінометний обстріл і отримав не сумісні із життям поранення. Героя нагородили орденом за мужність посмертно.

За тебе, рідна Україно, святая земленько моя – ми в бій пішли і вмерли гідно, та з честю віддали життя. Ці слова вигравіювані на пам’ятній дошці військової частини Тернополя. Серед списку загиблих у бою на сході України і Володимир Єгоренко. Захисник боронив кордони нашої країни майже два роки. У день народження дружини Ольги, з якою прожив понад тридцять років, чоловік вітав кохану телефоном, а вже ввечері дружина отримала найгірший “подарунок” за все життя. Жінка дізналась, що її коханого вже немає серед живих.

У зоні антитерористичної операції, у день смерті чоловік також був за кермом. Дорогою Володимир потрапив під мінометний обстріл і отримав важкі поранення. Володимира Єгоренка нагородили орденом за мужність 3 ступеня посмертно. Відзнаку вручали дружині захисника.