додому АТО Орденом за мужність ІІІ ступеня посмертно нагородили Андрія Дрьоміна

Орденом за мужність ІІІ ступеня посмертно нагородили Андрія Дрьоміна

533

vlcsnap-2014-08-22-14h25m27s127Відзнаку сім ’ ї військового передав голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк. Він висловив співчуття батькам Андрія та подякував за те, що виховали героя України.

-Андрій народився з патріотичним духом, – розповідає його мати Ярослава Степанівна. – Я знала, що він піде воювати. Коли Андрій їхав в зону АТО, я просила його не ховатися за спинами інших, але і не кидатись під кулі. За період служби син приїжджав на три дні. За цей час дуже хвилювався за хлопців, які там залишились. Говорив, що не може сидіти вдома, коли інші воюють.

Андрію Дрьоміну було 32 роки. Мешкав у селі Великий Глибочок, поблизу Тернополя. Загинув хлопець у боях під Іловайськом Донецької області. На війну пішов в добровольцем. Влада області обіцяє сім”ю загиблого без уваги не залишити.

-На жаль сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою. Ми віримо, що ця жертва недаремна, що спільними зусиллями вдасться вибороти незалежність, а наша держава дочекається світлого майбутнього,- сказав голова ТОДА Олег Сиротюк.