додому Головні Опалювальний сезон у Тернополі розпочнуть 23 жовтня

Опалювальний сезон у Тернополі розпочнуть 23 жовтня

594

67585_1У четвер, 23 жовтня, у Тернополі розпочнуть опалювальний сезон. Таке рішення сьогодні прийняли у міськраді. Відповідні документи направлять в Міністерство житло-комунального господарства та уряд Укпраїни. За новою вимогою міська влада має узгодити дату початку опалювального сезону з Києвом.

– Сьогодні відправляємо лист на Міністерство ЖКГ, на уряд, оскільки вони прийняли постанову, що ми повинні погоджувати з ними початок опалювального сезону. Сьогодні такий лист ми відправляємо і ставимо їх до відома про те, що з 23 числа ми розпочинаємо в Тернополі опалювальний сезон. Попереду будуть і вибори, дільниці будуть холодні, якщо не запустити тепло. По-друге, ми спостерігали середньодобову температуру 8 градусів і маємо усі підстави починати опалювальний сезон. Ми ставимо до відома про початок опалювального сезону. Надійде відповідь, то надійде, а ні, то ми всеодно змушені розпочати опалення, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Технічно до початку опалювального сезону місто готове, наголошує Сергій Надал. У належному стані комунікації, мережі і котельні. Що ж до лімітів газу, то вони не завадять тернополянам грітися у теплих домівках з гарячою водою.

– Ми в них повністю вкладаємося. Нам вистачить в жовтні місяці на те, щоб забезпечити подачу гарячої води в такому ж режимі, як і раніше і забезпечити повноцінну подачу тепла, – каже Сергій Надал.