додому благоустрій Опалювальний сезон в Тернополі закінчився

Опалювальний сезон в Тернополі закінчився

435

Сьогодні опалювальний сезон у Тернополі закінчився. Холодними стали і батареї у лікарнях, садочках та школах міста. Припинити опалення у помешканнях тернополян дозволяє середньодобова температура. Відповідне розпорядження ще 4 квітня підписав міський голова Тернополя. Тепер тепловики готуватимуться до  наступного опалювального сезону і вже приступають до ремонтів теломереж та котелень.

Середньодобова температура останніх трьох діб дозволяє віднині офіційно припинити опалювальний сезон в Тернополі. Охололи батареї не тільки в житлових будинках тернополян, а й у лікарнях, школах, та садочках.

Підсумовуючи зимовий період, начальник виробничо-технічного відділу КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" Віталій Грубенюк розповідає, що жодних серйозних аварій на теплотрасах чи котельнах, а також скарг тернополян, не було. Єдиний недолік – борги за використане тепло.

– На сьогоднішній день підприємство боргує за газ 143 мільйони гривень. Це 43 мільйони нам боргує населення, 91 мільйони, – це заборгованість держави, іншими словами, це відшкодування рвзниці в тарифах. Тобто тариф не є стопроцентним, не відповідає собівартості, і відповідно до чинного законодавства, держава має цю різницю відшкодувати, – розповів Віталій Грубенюк.

Віднині тепловики вже починають підготовку до наступного опалювального сезону. Планують замінити майже 3 кілометри трубопроводів теплових мереж, відремонтувати 40 котелень та 49 бойлерних теплових пунктів. Ремонтуватимуть і тепломережі у житловому будинках тернополян.