додому благоустрій Опалювальний сезон в Тернополі офіційно завершать в п’ятницю, 19 квітня

Опалювальний сезон в Тернополі офіційно завершать в п’ятницю, 19 квітня

365

Опалювальний сезон в Тернополі офіційно завершать в п'ятницю, 19 квітня. Таке розпорядження сьогодні підписав міський голова Тернополя, зважаючи на підвищення температури повітря. Опалення відключатимуть поступово, аби не виникли проблеми з постачанням гарячої води в оселях тернополян. Припинення подачі тепла стосується і лікарень, шкіл, садочків та бюджетних організацій міста.

Середньодобова температура останніх трьох діб дозволяє офіційно припинити опалювальний сезон в Тернополі. Охолонуть батареї не тільки в житлових будинках, а й у лікарнях, школах, та садочках.

– Сьогодні головою міської ради було підписане розпорядження про припинення опалювального сезону з 19 числа. Ми трохи продовжили опалювальний сезон в зв'язку з тим, що ночі були холодними, і сьогодні прогнозували холодніше, що буде, але на щастя, иепло і тому опалювальний сезон припиняємо від завтра 19 квітня. Так само припиняється для "Тернопільгазу", всі індивідуальні теплові пункти будуть опломбовані до наступного опалювального сезону, – розповів начальник управління ЖКГ Тернопільської міської ради Микола Лесів.

Підсумовуючи зимовий період, Микола Лесів розповідає, що жодних серйозних аварій на теплотрасах чи котельнах, а також скарг тернополян, не було. Єдиний недолік – борги за використане тепло.

– На жаль, плата за опалювальний сезон з мешканців в останні місяці борги зросли, теж хотілося б звернутись до мешканців і попросити, що в зв"язку з тим, що все таки тепло було надане належним чином їм, без перебоїв з належним тиском, то прохання розрахуватись за отримані послуги вчасно, – каже Микола Лесів.

Одна доба опалення обходиться місту у мільйон гривень. Тому, навіть якщо буде похолодання з метою економії, вмикати опалення повторно не планують. Тим часом тепловики вже починають підготовку до наступного опалювального сезону.

попередня статтяУ Тернополі продовжують ремонтувати дороги
наступна статтяП’ять автомобілів вкрали цього року у Тернополі