додому благоустрій Оновлений тернопільський атвовокзал відкриють 15 лютого

Оновлений тернопільський атвовокзал відкриють 15 лютого

1690

vlcsnap-2016-02-12-17h00m45s420Оновлений тернопільський автовокзал відкриють у понеділок, 15 лютого. Його збудували ще у 1969 році і з того часу жодного разу капітально не ремонтували. Два роки тому підприємство, якому він належить, взялось за реконструкцію. Тепер будівля виглядає по-сучасному, є енергоекономною та буде комфортною для відвідувачів, каже керівництво “Тернопільавтотрансу”.Поки що на Тернопільському автовокзалі люди купують квитки та чекають на свій рейс тут, у тимчасовій споруді. Бо у самій будівлі два роки тривав ремонт. Вже у понеділок, 15 січня, оновлене приміщення автовокзалу відкриють після реконструкції. А з вівторка – воно запрацює на повну. Кожного дня з території автовокзалу відправляється понад 400 рейсів, тут обслуговують близько чотирьох із половиною тисяч пасажирів. Тож при ремонті, насамперед, дбали про їх комфорт та комфорт водіїв. Встановили вентильовані системи, які відповідають сучасним вимогам, приміщення – утеплене, вікна – енергозберігаючі. Зараз тут готуються до відкриття.

– Комфортне перебування пасажирів та водіїв забезпечить нова система опалення та вентиляції в приміщенні автовокзалу. Всі приміщення також обладнані системою протипожежної безпеки, встановлені камери спостереження – це більш для безпеки перебування, – розповідає  генеральний директор ТОВ “Тернопільавтотранс” Ліля Бутрин.

– Повністю реконструкція автовокзалу ще не завершена, це перша черга. Перша черга зроблена для того, щоб для зручності пасажирів. Тобто це будуть зал очікування, це будуть нові каси білетні. Тобто, все для людей, для зручності, – каже директор департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ТОДА Василь Ясіновський.

У планах – розібрати тимчасове приміщення зі зворотньої сторони автовокзалу, а стіну, яку воно затуляло – відремонтувати. Також у подальшому займуться благоустроєм території.

– Ми не почали з автовокзалу. Ми розпочали Бережани, Бучач, Почаїв. Це там, де зроблені практично нові автостанції і вони також відповідають сучасним вимогам. Було страшно братись за такий великий об’єм, почали з меншого і дойшли до автовокзалу. Я думаю, що місто Тернопіль на це заслуговує, – говорить Лілія Бутрин.