додому суспільство Оновлений дитячий майданчик відкрили у Тернополі, в парку ім. Т.Шевченка

Оновлений дитячий майданчик відкрили у Тернополі, в парку ім. Т.Шевченка

721

Оновлений і реконструйований дитячий майданчик відкрили у День молоді, 30 червня, у парку імені Шевченка у Тернополі. Нові атракціони встановили за  кошт тернопільських підприємців, а малеча, опробувавши їх сказала: "Клас!"

Для малечі у парку імені Тараса Шевченка в Тернополі тепер роздолля – на чому покататись, де погратись і по чому полазити – не бракує. Оновлення цього дитячого майданчика завершено, каже міська влада.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Для міста це було без жодних витрат, оскільки є певні домовленості між міськрадою і соціально відповідальним бізнесом, підприємцями, які мють свій бізнес тут, в парку Шевченка і, власне, вони за свої кошти зробили облагородження цього дитячого майданчика, ремонт доріжок, будівництво нових гірок".

Дітлахам, які, серед іншого, нову гірку вже опробували, вона сподобалась.

Мар'ян, випробував нову гірку: "Ну, дуже крута".

Каріна, випробувала нову гірку:

"- Гірка подобається, чи ні?

– Подобається.

– Всю обійшла?

– Так".

Едік, випробував нову гірку:

"- Там прикольні гірки.

– Будеш приходити сюди?

– Буду".

Атракціони оновленого ігрового майданчика для дітей абсолютно безпечні, запевняє міська влада.
 
Сергій Надал, міський голова Тернополя:
"Кожен дитячий атракціон перед тим, як бути встановлений, має мати свою технічну документацію, дозвіл на виготовлення. Оскільки він є виготовлений і встановлений, значить, він має необхідні дозвола, сертифікати, які дають право його встановлювати, які свідчать про те, що він є безпечний для використання дітьми".

Крім можливості гратись, під час відкриття дитячого майданчика малеча отримала ще один подарунок – морозиво від тернопільського виробника.

Мирослав Білик, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Галичина Ласунка»: "Це є свято молоді, а морозиво – це продукт для дітей, підростаючого покоління".

Реконструкція дитячого майданчика в парку імені Тараса Шевченка завершена, та загалом у парку роботи на це літо заплановано ще чимало.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Ми плануємо ще до завершення літа завершити ще ремонт сходів в парку Шевченка, підпірних стінок, встановити новий хрест на місці освячення води – це має бути завершено до 25 липня, до дня освячення Київської Русі. І такі елементарні потреби – зараз повним ходом йде ремонт існуючого туалета повністю капітпально відремонтований і відновлений, і паркам виділено кошти для придбання і встановлення додатково ще 10 нових біотуалетів".