додому Новини Онлайн кредит на картку. Плюси та мінуси

Онлайн кредит на картку. Плюси та мінуси

379

Кредити готівкою давно та міцно закріпилися на українському фінансовому ринку. Але у міру розвитку сучасних дистанційних технологій ідентифікації їх почали витискати з ринку онлайн кредити на картку. Ще відносно недавно українські міста були переповнені невеличкими кіосками-офісами з пропозицією взяти миттєву позику. Зараз же щось схоже відбувається в онлайн-просторі: чи не щодня українці отримують пропозиції взяти швидкий кредит на картку у телефонних розмовах, у вигляді СМС чи в електронних листах.

Взяти кредит онлайн https://unexbank.ua/privatnim-osobam/krediti/kredit-na-kartku дуже просто: автоматичні системи, що аналізують платоспроможність позичальника, розраховують розмір кредиту, ідентифікація та верифікація, що є вимогою законодавства, також відбувається онлайн. Фактично, найскладнішою процедурою є заповнення анкети, на яке потрібно 5-10 хвилин часу. Але, зважаючи на той факт, що навіть для цього не потрібно відвідувати відділення банку, такі незручності навряд чи можна вважати серйозною проблемою.

Набагато важливішим для потенційного позичальника є той факт, що швидкі кредити готівкою є найбільш коштовним видом кредитування. Це стосується не лише України: аналогічні тенденції справедливі навіть для таких країн як США та Великобританія. Тому позичальникам слід бути дуже уважними при оформленні миттєвого онлайн кредиту. Особливо, якщо пропозиція надійшла від мікрофінансової організації, де відсоткові ставки за позиками можуть сягати кількох тисяч річних. Банківські пропозиції онлайн кредитів на картку набагато вигідніші, але й тут відсоткова ставка може сягати 100% річних.

Такі цифри важко адекватно оцінити пересічному громадянину, тому експерти рекомендують окрім ставки звертати увагу на фактичну вартість кредиту. Та співставляти власні фінансові можливості з фактичним розміром щомісячного платежу за кредитом. В ідеальному варіанті на кожні 1000 гривень середньомісячного доходу позичальника має припадати не більше 300-400 гривень платежу за кредитом на місяць. За досвідом, саме таке співвідношення дозволяє комфортно виконувати графік платежів. Відтак позичальник може убезпечити себе від потенційних негараздів та наслідків через несплату кредитних зобов’язань.

Не треба сподіватися, що через онлайн-оформлення кредиту можна менш уважно ставитися до його погашення. Кредитна угода, що укладається між банком та позичальником в електронному вигляді, підписується кваліфікованим електронним підписом, що має таку саму юридичну силу, як документ із мокрою печаткою. Тож наслідки несплати за кредитом настільки ж серйозні при оформленні кредиту на картку  онлайн, як і при оформленні позики у відділенні.

Кредит готівкою онлайн, навіть попри високі відсотки, можна використовувати. Та слід пам’ятати, що він є оптимальним рішенням для екстрених випадків, коли життєві негаразди можна вирішити за допомогою відносно невеликої суми, а швидкість оформлення важливіша за ціну. Для коштовних покупок, ремонту оселі тощо все ж краще використовувати спеціалізовані кредитні програми. Так, їх оформлення не настільки просте та зручне, як у випадку із миттєвим кредитом на картку онлайн. Кредитор, ймовірно, навіть може попросити надати довідку про доходи, яка не вимагається при онлайн-кредитуванні, але вартість позики зрештою буде значно нижчою, що набагато важливіше при оформленні великих позик на значний строк.

Та якщо все ж життєві обставини вимагають терміново взяти кілька тисяч гривень, швидкі кредити готівкою онлайн є незамінними помічниками. Слід лише уважно вивчати умови кредитування та адекватно оцінювати власні фінансові можливості.