![ahr0cdovl3d3dy5saxzlc2npzw5jzs5jb20vaw1hz2vzl2kvmdawlza1ni82odivb3jpz2luywwvynjlyxn0lwnhbmnlci1zy3jlzw5pbmctmtmwota5lmpwzw](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/ahr0cdovl3d3dy5saxzlc2npzw5jzs5jb20vaw1hz2vzl2kvmdawlza1ni82odivb3jpz2luywwvynjlyxn0lwnhbmnlci1zy3jlzw5pbmctmtmwota5lmpwzw-640x427.jpg)
Тепер в Тернополі почав працювати мамолог-онкохірург з 20-річним стажем з Краматорська Антон Яремчук.
Про це написав у своєму fb флеболог Юрій Свідерський.
У коментарях тернополянки пишуть, що це добра новина. Потрапити до онкохірурга-мамолога завжди було складно, бо спеціаліст є лише в Тернопільському онкодиспансері і там завжди великі черги.
“Дуже круто. Це напрямок, який у Тернополі потребував розширення і розвитку. Знаю на власному досвіді, як важко знайти кваліфікованого мамолога. А якщо знайдеш, то як непросто потрапити на прийом без тижневих очікувань поміж записами”, – зазначила у коментарях Любов Вовк.
До Яремчука Антона можна звернутися за оглядом та УЗД молочних залоз.