додому спорт Олена Підгрушна пропустить наступний сезон та готуватиметься стати мамою

Олена Підгрушна пропустить наступний сезон та готуватиметься стати мамою

589

Чотири місяці поза домом – і в результаті – золота олімпійська медаль. Чемпіонка Олімпіади у Сочі Олена Підгрушна нарешті повернулась зі змагань.  Вдома розповідає, що почувала себе не в найкращій формі, проте в останній естафетній гонці реалізувалась сповна. В Олімпійському селищі спортсменка почувалась як вдома, а Олімпіаду у Сочі називає дуже яскравою та добре організованою.

– Навіть по тих погодніх умовах, які були, і плюсова температура, що для лижників і для снігу не найкращий варіант, організатори максимально робили все, щоб ми були в комфортних умовах. Вручну і розгрібали, і загрібали, і сіллю посипали, просто лижами топтали, – пригадує чемпіонка Олімпійських ігор в Сочі, чемпіонка світу та Європи з біатлону Олена Підгрушна.

На Олімпіаді, розповідає Підгрушна, не було жодної думки не виходити на старт. Від вболівальників з України приходили повідомлення: ми стоїмо на майдані, зробіть все, щоб виграти. Тому в останній естафетній гонці команда України із біатлону зібрала всі сили та таки виграла.

– Після фінішу вся норвезька команда, ну от четвірка, підійшла до кожної з нас і висловили, кажуть, ми дуже щасливі, що саме ви перемогли якраз на фоні тих всіх подій, які у вас відбуваються. Ви назвичайно сильні, – розповідає Олена Підгрушна.

На змаганнях чи не вперше були батьки Олени Підгрушної. Свого батька вона називає найвідданішим вболівальником:

– Коли ти після фінішу бачиш ці усміхнені обличчя – ми тебе все-одно любимо, з будь-яким результатом – звичайно, вони свою роль підтримки виконали дуже серйозно.

Зараз Чемпіонка лишається вдома, аби відновлювати здоров'я. Задля цього вона пропустить наступний сезон змагань. А ще – готуватиметься стати мамою.

– Дасть Бог. Так як я чоловіка ще толком не бачу, він поки в Києві, а я тут. Поки що чекаєм, поки війна закінчиться, – жартує спортсменка.