додому Головні Олена Богоявленська із Мелітополя навчає дітей спортивному карате у Тернополі

Олена Богоявленська із Мелітополя навчає дітей спортивному карате у Тернополі

830
Наша наступна історія про професійну каратистку з Мелітополя Олену Богоявленську. Після повномасштабного вторгнення жінка евакуювалась у Тернополь без грошей та знайомих та ще й змогла відкрити тут клуб спортивного карате. Зараз Олена єдина тренерка у залі й виховує шістдесят юних каратистів. Історія переселенки – далі.
Олена Богоявленська – професійна каратистка та тренерка з Мелітополя. Жінка покинула рідне місто через повномасштабне російське вторгнення і вже рік живе у Тернополі. У новому для себе місті Олені довелось починати життя з початку.
“Я виїжджала без грошей повністю, тому шо там придбала приміщення велике і виплачувала за нього ще гроші. 600 квадратів. Я залишалась без зали і без грошей”.

Втім, спортсменка не упустила руки й одразу ж знайшла новий зал у Тернополі для того, щоб навчати карате – мешканців Тернополя

Зараз Олена єдина тренерка у своєму клубі спортивного карате. Тут займаються близько 60 тернопільських спортсменів.

“Кожна дитина повинна бути у спорті щаслива. Вона має знайти тут дружбу, моменти, коли вона переборює себе і стає сильнішою. Тут акцент йде на розвиток дитини. Хоча спортивні досягнення йдуть паралельно”.

Олена щаслива, що їй вдається бути корисною попри всі перешкоди, адже заняття спортом допомагають пережити найважчі часи, такі, як війна!