додому Новини Олексій Кайда схвально відгукується про антикорупційні законопроекти

Олексій Кайда схвально відгукується про антикорупційні законопроекти

572

vlcsnap-2014-10-07-16h51m05s252Ще три урядові антикорупційні законопроекти, один з яких передбачає створення Національної комісії з питань запобігання корупції, сьогодні у першому читанні прийняла Верховна Рада. За законопроект “Про запобігання корупції” під час засідання Верховної Ради проголосували 263 депутати. За законом буде здійснюватися антикорупційна експертиза, спеціальна антикорупційна перевірка, Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, вимоги щодо прозорості та доступу до інформації.

– Сьогодні Верховна Рада спромоглася в першому читанні ухвалити антикорупційні закони. Ми проголосували за те, щоби по скороченій процедурі підготувати їх до другого читання 14 жовтня. Це буде тим кроком до зміни системи влади в державі і взагалі зміни підходу до влади, – говорить народний депутат України Олексій Кайда.

За словами Олексія Кайди, сьогодні депутати ухвалили також закон про створення Антикорупційного бюро. Його завдання – це боротьба з корупцією в вищих ешелонах влади. Сьогодні Верховна Рада зробила крок до подолання корупції.

– Закон передбачає схвалення антикорупційної стратегії, визначення порядку та суб’єктів здійснення моніторингу, а також дано цим законом доручення урядом протягом трьох місяців затвердити державну програму, в якій визначити конкретні заходи, терміни виконання і відповідальні органи. Це вже згодом, коли законопроект буде ухвалений вцілому і підписаний Президентом. Це вже початок тої роботи, – каже народний депутат.