додому АТО Олексій Кайда із побратимами передав дві БРДМ для батальйону особливого призначення МВС...

Олексій Кайда із побратимами передав дві БРДМ для батальйону особливого призначення МВС «Січ».

1165

vlcsnap-2014-10-09-11h26m47s165Народний депутат Олексій Кайда разом із побратимами передав дві бойові розвідувально-дозорні машин (БРДМ) для батальйону особливого призначення МВС «Січ».  У тренувальному таборі батальйону Олексій Кайда побував зі знаним футболістом Олегом Лужним, який також долучився до передачі бойових машин для спецпризначенців. Окрім того, з представниками батальйону зустрілися іконописці, які подарували бійцям ікону – її в капличці на сході освятить капелан «Січі».

Бойова розвідувально-дозорна машина – випробувана техніка ще радянських часів. За п’ятдесят років удосконалена і модернізована. Добре зарекомендована під час збройних конфліктів останніх років. Саме такі дві бойові розвідувально-дозорні машин (БРДМ) отримає батальйон особливого призначення МВС «Січ».

– Це є бойова розвідувальна машина. Це зараз найнеобхідніша, напевно, річ для того, щоб можна було виконувати бойові завдання, щоб виїжджати на ньому. Це є, в першу чергу, персональний захист особового складу нашого ботальйону. Спеціально заварили такі захисні планки для того, щоб не допустити попадання акумулятивного заряду. Вже перевірено в боях. І дуже багато підприємців допомагають це зробити, – розповів народний депутат України Олексій Кайда.

27 вересня «Січ» разом з бійцями Нацгвардії та батальйону «Київська Русь» обороняли блокпости на передовій поблизу Горлівки та Дебальцевого, на кожному з яких відбулися сутички з ворогом. Зокрема, на блокпості Д1 за ніч «січовики» ліквідували близько 10-ти окупантів та всю їхню техніку.

– Хочу закликати всіх можновладців, політиків, усіх підприємців: в той час,кли Україна кров’ю обливається, наша земля. ми мусимо її боронити. Не залишайтесь осторонь, – говорить  підполковник батальйону «Січ» Олег Ставницький.