Головна політика Олег Тягнибок знову відвідав Тернопільщину

Олег Тягнибок знову відвідав Тернопільщину

197

Народний депутат України Олег Тягнибок знову відвідав Тернопільщину. Цього разу – райцентри: Збараж, Ланівці та Кременець. Політик говорив про ситуацію в Україні, стан і перспективи нашої економіки та міжнародних відносин. Олег Тягнибок переконаний, Крим завдяки дипломатії і міжнародному тиску на Росію таки буде українським, адже нас підтримує світ.

– Військовий комітет США ухвалив рішення про надання допомоги Україні в розмірі 100 млн доларів саме на переозброєння української армії. Крім того, ви напевне знаєте, що МВФ ухвалив позитивне для нас рішення виділити 17 млрд доларів з обіцяних 35, – лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Міжнародний тиск на Росію і дипломатичні методи таки допоможуть Україні повернути анексований Крим, вважає Олег Тягнибок, адже ситуація на півострові вже нестабільна. Чимало кримчан, каже, після референдуму налаштовані не так оптимістично, як до нього.

– Їм пороздавали паспорти РФ з Магаданською пропискою, а всі ті зрадники, військові, офіцери, представники СБУ,  які собі думали, що вони будуть служити в Криму, їм сказали:" Нічого подібного, ви тепер громадяни РФ, поїдете служити в Чесню, на крайню Північ, Далекий Схід, – каже Олег Тягнибок.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here