Головна політика Олег Тягнибок: “Громадянські протистояння, які відбуваються на Сході та Півдні України, створені...

Олег Тягнибок: “Громадянські протистояння, які відбуваються на Сході та Півдні України, створені штучно”

285

Цієї неділі, 4 травня, Тернопільщину відвідав лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, де зустрівся із громадами Бережан, Зборова та Тернополя. Напередодні політик повернувся з Одеси та переконаний, що громадянські протистояння, які відбуваються на Сході та Півдні України створені штучно.

– Переважна більшість мешканців Сходу і Півдня України, а соціологія показує, що це є більше 80%, категорично не підтримують оці сепаратистські, бандитські рухи, вони хочуть, щоб Україна була єдиною державою, як єдина українська велика родина, – говорить лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Олег Тягнибок впевнений, що заворушення в Україні сплановані Росією, та закликав чоловіків вступати до українського війська для захисту Вітчизни від агресора.

– Воюючи там на Сході України за Україну, ми захищаємо тут, в Галичині, домівки наших батьків. Ми повинні матеріальну допомогу надавати зараз українській армії, цивільним людям, патріотам, які боряться за Україну, купувати те, що потрібно для Збройних сил, забезпечувати їх харчами, одягом. Ми повинні розуміти, що сьогодні ми виконуєм тилові функції, – каже Олег Тягнибок.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here