Головна Головні Олег Барна побився із Юрієм Чижмарем

Олег Барна побився із Юрієм Чижмарем

375

11638772_865041663585296_1264769086_oБійка, яку сьогодні обговорюють усі соцмережі. Сутичка між народним депутатом від Тернопільщини Олегом Барною та колишнім головою Тернопільської облдержадміністрації, і нині також народепом Юрієм Чижмарем. Політики сперечалися в прямому ефірі на телеканалі “NewsOne”, після чого зчепилися в одному із пристудійних кабінетів. Олег Барна бійкою сутичку не вважає, Юрій Чижмарь пише в соцмережі про завдані йому легкі тілесні ушкодження.

До сутички народних депутатів Олега Барни та Юрія Чижмаря дійшло після словесної перепалки в прямому ефірі на одному з телеканалів. Чоловіки познайомились давно. Більше 5 років тому, Юрій Чижмарь головував в Тернопільській облдержадміністрації, а Олег Барна був Нагірянським селищним головою у Чортківському районі. Спілкуючись наприкінці ефіру чоловіки перейшли на особистості, покинувши студію, політики зчепилися в одному із студійних приміщень.

– Я його запросив в кімнату, він почав до мене обніматися, ніби хотів, думав, що я від партії Регіонів, а таке не може бути, а так поштовхалися та й все. Там бійки не було, кинулись, поштовхалися і на тому скінчилось. Встали живі-здорові, пішли, а Ляшко то перетворив в якийсь політичний піар. Але то політичний піар не може бути, бо там навіть пішло навіть на мої особисті якісь порахунки, це не було ніяке якесь там політичне переслідування чи якісь там цей, як писали, – розповідає народнийт депутат України, Блок Петра Порошенка Олег Барна.

До Юрія Чижмаря додзвонитися сьогодні не вдалося. На своїй сторінці у соціальних мережах те, що сталося, політик зокрема коментує так:

11986020_865039886918807_1153603711_o

Офіційної оцінки діям народних депутатів від вищого керівництва держави і генпрокуратури поки немає.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here