![vlcsnap-2022-10-19-16h31m57s365](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/vlcsnap-2022-10-19-16h31m57s365-640x360.png)
Волонтери продовжують робити смаколики для наших захисників. Окрім звичних пиріжків кухарі почали готувати зігрівальні суміші, які виручатимуть наших бійців у холодну пору року. На волонтерській кухні була наша знімальна група.
Волонтери продовжують робити смаколики для наших захисників. Окрім звичних пиріжків кухарі почали готувати зігрівальні суміші, які виручатимуть наших бійців у холодну пору року. На волонтерській кухні була наша знімальна група.