додому суспільство Охочих тернополян різного віку запрошують у школу писанкарства.

Охочих тернополян різного віку запрошують у школу писанкарства.

359

Охочих тернополян різного віку запрошують у школу писанкарства. Її організовує Архикатедральний Собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі. У школі Вас вчитимуть малювати та розписувати писанки. І у такий спосіб спробують продовжити українські та християнські традиції. Найкращі роботи прикрашатимуть Архикатедральний Собор під час Великодніх свят.

Дітей до семи років та дорослих тернополян запрошують взяти участь у школі писанкарства. Її організовує Архикатедральний собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі. Школа писанкарства працюватиме впродовж Великого посту щосуботи вранці та щонеділі пообіді. 

– Вже починаючи з цієї неділі ми хочимо заохотити молодь, дітей нашої парафії приготовлятись до Великдня також через певну традицію – писанкарства. Це є звичай, який переплітає в собі такі глибокі українські та християнські традиції, – розповідає настоятель Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі отець Андрій Романків.

Записуватись у школу писанкарства можна вже сьогодні. Навчання будуть проходити у навчальному катехетичному класі при Архикатедральному соборі. 

– Тими писанками, які будуть виготовлятись дітьми в часі майстер-класів ми хочимо оздобити та прикрасити наш храм, але головно хочимо, щоб ця традиція продовжувала жити. Щоб наші діти знали про писанки не тільки з книжок, але й вміли їх самі виготовляти. Тому ми заохочуємо молодь та дітей до семи років записуватися, – каже отець Андрій.

Заплановано, що діти будуть поділені на вікові групи, у кожній по десять. Навчання зголосилась проводити пані Мар’яна Нищота – вчителька тернопільської школи писанкарства.