Головна Новини Оголошено результати поетичного конкурсу від ТV-4

Оголошено результати поетичного конкурсу від ТV-4

588

vlcsnap-2015-03-26-10h49m18s144Результати поетичного конкурсу від ТV-4 оголосили сьогодні. Переможцем стала Алла Омельчук із Шумська, друге та третє місця розділили Юрко Матевощук із Лановець та Богдан Боденчук із Ямполя, що на Хмельниччині. Оцінювали поетичні роботи відомі тернопільські поети Олег Герман та Марія Баліцька.

Робіт на поетичний коонкурс “Любов врятує Україну”, який організувала телекомпанія ТВ-4, надійшло понад півсотні. Свої вірші представили поети із різних куточків України – від Закарпаття до Донбасу. Журі, а це тернопільські поети Марія БАліцька та Олег Герман, оцінювали твори учасників конкурсу всліпу, без їх прізвищ. Обоє зійшлись на трьох переможцях. Абсолютною переможницею стала журналістка із Шумська Алла Омельчук.

– Довго я в собі його носила цей вірш, я відчувала, що хочу щось написати, але, фактично, чекала, чекала, і в один момент настав. Вже лягла спати,і раптом чую, що щось мені хочеться вже писати, вже ті рядки народилися. Я встала, фактично, хоча вірш довгий, він був записаний за лічені хвилини, – розповіла переможниця конкурсу “Любов врятує Україну” Алла Омельчук.

Алла виховує двох діток. Тому те, що кращі сини України вже більше року гинуть на Сході України, її хвилює по-особливому. Усі переживання жінка вилила у своєму вірші. І переконана, що Україну врятує лише любов.

Ще два переможці – Юрій Матевощук та Богдан Боденчук – згодом запишуть у нашій студії свої вірші. Конкурс поезії ж на цьому не закінчується, вже згодом чекайте подробиці нового.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here