Головна суспільство Оформити землю у власність чи користування тепер можна швидше і без додаткових...

Оформити землю у власність чи користування тепер можна швидше і без додаткових витрат

326

vlcsnap-2014-07-24-12h56m40s20Оформити землю у власність чи користування в Україні тепер швидше і без додаткових витрат для стимулювання процесу. На краще змінюються Державне агентство земельних ресурсів України та його працівники, запевняє новий керівник Держземагенства Сергій Рудик, який із робочим візитом відвідав Тернопільську область. На зустріч прийшов один із місцевих фермерів, який 4 роки не міг оформити землю для своєї діяльності. Нині ж, за лічені дні, при новому керівництві Держземагентства Тернопільщини, проблему вдалося вирішити.

– Оце ото подивіться, це от 4 роки я фермерське господарство будую, бачите, прокуратура, держсільгоспінспекція, держадміністрація, та є тут безкінця тих папок, це всьо переписка, всьо шукання правди, бачите.

– За скільки часу ми з вами вирішили питання, нагадайте?

– Прийом до губернатора один раз і другий раз я був вас. В два присєста, так.

Голова Держземагентства України каже – прискорення процесів з оформлення земельних ділянок у власність чи оренду і разом з тим викорінення корупції є сьогодні пріоритетом у його відомстві.

– Абсолютний рекорд, який досягнуто в системі, коли є політична воля, коли я чітко кажу керівнику: відпусти, не тримай, не займайся, вибачте мені, відомо якими речами – два дня. Смілянський район, Черкаська область, керівник районного зему відпустив за два дня уже з готовими наказами з моменту подачі проекту землеустрою, – говорить голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Рудик.

Усіх підлеглих у Тернопільській області Сергій Рудик закликав брати приклад. Важіль впливу на ці процеси у людей – особистий номер гарячої лінії Голови Держземагентства України – 0 800 301 071.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here